Alması Basit, Ödemesi Kolay!

Evform.com'a geldiniz ve binlerce çeşit arasından size uygun olanı buldunuz, şimdi sıra geldi ödemeye. Merak etmeyin oda basit, bizde ödeme yöntemide çok!

  • Kredi Kartı
  • Havale

Kredi Kartıyla Ödeme

Evform.com'dan vermiş olduğunuz siparişinizin ödemesini kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan online olarak yapabilirsiniz. Sitemizden peşin yapacağınız alışverişlerinizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli ödemelerinizde ise birçok banka ile olan, düşük komisyonlu veya komisyonsuz taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Havale

Havale ile ödemelerinizde, siparişinizin ardından ekranda çıkan sipariş kodunuzu açıklama kısmına belirterek Atm veya Banka şubelerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi siparişinizin ardından en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirmediğiniz takdirde geçerli olan siparişiniz iptal olacak ve tekrar sipariş vermeniz gerekecektir. Ödeme işlemi sonrasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadan siparişiniz aynı gün içerisinde otomatik olarak onaylanacaktır. Size kalan, arkanıza yaslanıp rahatça ürününüzü beklemek!

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme seçeneği ile vereceğiniz siparişlerinizde, satış temsilcilerimiz tarafınızı arayıp bir takım bilgiler talep etmekte ve siparişiniz bunun ardından onaylanmaktadır. Kapıda Ödemelerde, ürün fiyatına ek olarak %5+10TL hizmet bedeli siparişinize eklenir ve ödemenizi ürününüz kapınıza ulaştığında peşin olarak gerçekleştirirsiniz. Kapıda ödemelerde siparişi teslim almamanız durumunda, taşımaya bağlı olarak oluşacak lojistik masraflarını tahsil etmek üzere "Evform.com" yasal haklarını gizli tutar.

Kategoriler

Beğenmek için üye olmalısınız!

Giriş Yap