Yardım Merkezi

SATIŞ ÖNCESİ
Evform Güvenilir mi ?

Evform 2009 ‘dan bu yana 200.000 ‘den fazla müşterisine sorunsuz olarak hizmet vermiştir. 128 BİT SSL sertifikasına sahiptir. Ankara ‘da bulunan 4.000 m2 sevkiyat deposu ve inovasyon merkezi ile hizmet vermektedir. Siz görmeden ikna olmayanlardan mısınız :) ? O halde aşağıda bıraktığımız kurumsal firma görsellerimiz ve mutlu müşteri görsellerimize göz atabilirsiniz.

Mutlu Müşteri Yorumları

Kapıda Ödeme var mı ?

Evet, Evform ‘da kapıdan ödeme seçeceği var, fakat tüm ürünler için geçerli değil ! Sadece kapıda ödeme ikonu bulunan ürünlerde kapıdan ödeme seçeneği aktiftir.

Neden tüm ürünlerde kapıdan ödeme yok ?

Ürünün fiyatı kapıdan ödeme limitini aşıyor olabilir veya satış/stok yoğunluğu bulunan ürünlerde yoğunluğu azaltmak amacı ile kapıdan ödeme seçeceğini ilgili üründe geçici olarak pasife almış olabiliriz.

Mobilya siparişi vereceğim hasarlı gelir mi?

Ürünlerimiz son derece korumalı olarak sevk edilmektedir. Hasar oranımız %0.5 ‘in altında olup size hasarlı ulaşma ihtimali çok düşüktür. Ancak böyle bir sorun olsa dahi hasarlı parçanın yenisini size ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Sipariş vereceğim, kart bilgilerim güvende mi ?

Evet, güvendesiniz ! Evform 128BİT SSL sertifikasına sahiptir. Ayrıca ödeme alanında girmiş olduğunuz kart bilgileri hiç bir zaman bizim tarafımıza ulaşmaz ve bizim tarafımızdan görüntülenemez, doğrudan banka ile entegre çalışır.

Nasıl taksit yapacağım ? Taksit seçenekleri neler ?

Ürünü satın alma sayfasında kredi kartı bilgilerini girdiğiniz anda taksit seçenekleri otomatik olarak önünüze açılacaktır, bu alandan seçiminizi yapabilirsiniz.Evform 'da 3,6,9 ve 12 taksit yapabilirsiniz.Üstelik şu an 6 taksit vade farksız!

TESLİMAT DETAYLARI
Siparişim hangi kargoyla gelecek ?

Evform olarak doğru ürünü doğru taşıma firmasına verip en hızlı ve güvenilir şekilde elinize ulaştırmak bizim önceliğimiz, bu nedenle satın aldığınız 30 desi/kilo ve altında olan ürünler UPS Kargo ile, 30 desi/kilo üzerinde olan ürünler Lojistik firmalarıyla sevk edilmektedir. İstisna olarak eğer bölgeniz mobil ise, yani Lojistik firmasının dağıtım alanı dışında ise ürün 30 desi/kilo üzerinde olsa bile UPS Kargo ile tarafınıza gönderilir.

Siparişim neden gecikti ?

Bunun sebebi kargo firmasının yoğunluğu veya tedarik yoğunluğundan kaynaklı olabilir. Ancak endişe etmeyin siparişiniz sapa sağlam size ulaşacaktır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişinizin durumunu Hesabım -> Siparişlerim -> Detaylar kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Siparişinizin tahmini kargolama süresini Hesabım -> Siparişlerim -> Detaylar kısmından görebilirsiniz, siparişinizin kargolanması süresi tedarik ve kargo yoğunluğuna göre uzayabilir.Sipariş verdiğin ürünleri kolayca takip edebilmen için; ürün yola çıktığında, sipariş verirken belirttiğin e-telefonuna anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin ismi ve kargo takip numarası iletilir.

Kargo takip numaram nedir ?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonu numaranıza SMS olarak kargo bilgileriniz ulaşmaktadır, ayrıca kargoya verilmesini takip eden 1 iş günü içinde Hesabım -> Siparişlerim -> Detaylar kısmından görebilirsiniz.

Sipariş kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir ?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, Ankaraya 600 KM kadar bulunan bölgelere 1-3 iş gününde, 600 KM + olan bölgelerde ise 1-7 iş gününde teslimat sağlanır. Ancak bu süreler tahmini olup kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik sağlayabilir.

Kata teslimat var mı ?

Evet, Evform'un kargo firmaları ile yaptığı özel anlaşmalar ile, mobilya dahil gönderdiğimiz tüm ürünler daire kapısına kadar çıkarılarak teslim edilmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK
Garanti süresi ne kadar ? Süreç nasıl işliyor ?

Garanti süresi aksi belirtilmediği sürece 24 Aydır. Garanti detayları ve süresi ürün bilgileri sayfasında yer almaktadır. Garanti belgesi veya faturanız ile garanti için destek alabilirsiniz.

Ücret iadesi nasıl yapılır ?

Kredi Kartı / Banka Kartı İadeleri

  • İade talebinizin onaylanmasını takip eden 14 iş günü içinde iade talebiniz gerçekleştirilir. 
  • Bankaya ödemeyi tek seferde yaparız.
  • Ürünü kaç taksitle aldıysanız, bankanız geri ödemesini taksitle yapabilir. Bu tamamiyle banka ve sizin aranızda olmaktadır, bu durumda Evform 'un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kapıdan Ödeme İadeleri

  • İade talebinizin onaylanmasını takip eden 3 iş günü içinde, sizden aldığımız İBAN / Hesap numarasına iadeniz gerçekleştirilir.Havale/EFT Ödemeleri İadeleri

  • İade talebinizin onaylanmasını takip eden 3 iş günü içinde, sizden aldığımız İBAN / Hesap numarasına iadeniz gerçekleştirilir.
Hasar, Eksik, Hata bildirimini nasıl yapabilirim, çözüm süreci nasıldır?

Ürünü teslim alırken koli ve paketlerini kontrol etmelisiniz, hasar durumunda kargo firmasına Durum Tespit Tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı olan parçayı teslim almayarak iade edin, sağlam parçaları teslim alabilirsiniz. Daha sonra bize durumu bildirin, çok kısa süre içinde iade ettiğiniz hasarlı parçanın yenisini size göndereceğiz.

Müşteri Hizmetleri

Destek ekibimize ulaşmak mı istiyorsunuz ? Çağrı merkezimiz Hafta içi 09:00 -17:30 Cumartesi 09:30 - 15:30 saatleri arasında hizmetinizde ! 

TALEP OLUŞTUR
Destek Talebi Oluştur
Bize Yazın
[email protected]
Bizi Arayın
0850 304 95 97
    Hesabım

Kategoriler

Beğenmek için üye olmalısınız!

Giriş Yap